MBT یکی از مشتقات بنزوتیازول ها است که در آن یک حلقه تیازول به حلقه بنزنی متصل شده است و به صورت دو فرم تاتومری تیول و تیون وجود دارد که نشان دهنده ظرفیت مولکول برای تشکیل مشتقات جایگزین در اتم های گوگرد و نیتروژن است.
MBT از واکنش آنیلین با سولفور و کربن دی سولفید در شرایط افزایش فشار و دما و یا واکنش بنزوتیازول با سولفور و یا از ترکیب آنیلین، کربن دی سولفید، بنزوتیازول و سولفور تولید می شود. نتیجه این واکنش ها تولید هیدروژن سولفید، بنزوتیازول، دیمرکاپتوبنزوتیازول و رزین های سولفور است

روغن سیلیکون برای گروهی از ترکیبات پلیمری و مونومری آبگریز استفاده می شود، که دارای پیوندهای سیلیکون و اکسیژن هستند. این ماده به دلیل پایداری بالا قدرت انتشار زیاد و غیرسمی بودن و به علاوه کشش سطحی پایین کاربردهای بسیاری در صنایع گوناگون داراست.

رزین تبادل یونی پلیمری است که به عنوان یک محیط تبادل یونی عمل می کند. این یک ماتریس نامحلول (یا ساختار نگهدارنده) است که معمولاً به شکل ذرات کوچک (0.25-0.5 میلی متر شعاع)، معمولاً سفید یا زرد، از یک بستر پلیمری آلی ساخته شده است. دانه ها معمولاً متخلخل هستند و سطح بزرگی روی و داخل آنها تشکیل می دهند.

مشتقات هیدرازین در ساخت آفت کش ها، قارچ کش و مواد تنظیم کننده رشد گیاهان استفاده می شود. در ساخت داروهای آرامش بخش و کنترل بیماری سل و همچنین در بسیاری از مواد دارویی دیگر استفاده می شود.

صفحه1 از2

shutterstock 9833917

درباره ما

شرکت پارسو رستاک آدرینا با پشتوانه تجربه چندین ساله با هدف انجام فعالیت‌های تولیدی و بازرگانی تاسیس شد. محور اصلی فعالیتهای این شرکت شامل:  تولید مواد منعقد کننده و واردات و تامین مواد شیمیایی ، کارخانجات ، مشاوره در امور بازرگانی و تجاری است.

آخرین پست ها

آدرس

ایران - خوزستان - اهواز – کیانپارس- انتهای خیابان پهلوان غربی روبروی سیتی سنتر خلیج فارس مجتمع ارشک طبقه 4 واحد8

061-33736304-5

061-33736304-5

info@parachem.ir

شنبه -چهارشنبه: 16:00 - 8:00