گروه آمید پلی اکریل آمید همراه سایر مواد جاذب، باتشکیل پیوندهای هیدروژنی بین یون های تولید کننده فلاک فرآیند ته نشینی را سرعت می بخشد در مقایسه با فلاکولانت های معدنی معمول ،در شرایط مختلفی با کارایی بالاتری کار می کنند و مقدار تزریق آن نیز کم است .لجن کمتری ایجاد می کند.

 تصفیه فاضلاب شهری : 

در مرحله اول تصفیه آب شهری معمولا منعقد کننده در فاز اول استفاده شد و سپس برای بهبود کارایی فلوکولاسیون از پلی اکریل آمید آنیونی استفاده می شود.

تصفیه آب صنعتی : 

ترکیب شیمیایی فاضلاب های صنعتی بسیار متفاوت و متنوع بوده ولی اگر سباب صنعتی  حاوی مواد الی زیادی بوده و یا سباب اسیدی باشد،پلی اکریل کاتیونی و خنثی ترجیح داده می شود.اگر حاوی مقادیر زیادی از جامدات محلول و یا سباب قلیایی باشد ، لازم است تا پلی اکریل آنیونی  و یا خنثی استفاده شود.

تصفیه آب خام :

آب خام حاوی مقادیر زیادی مواد جامد بوده که با یک منعقد کننده و سپس با افزودن پلی اکریل آمید از آن جدا می شود ، پلی اکریل آمید باید بصورتی بوده که منومر باقی مانده خیلی کم باشد.  

 جهت خرید و استعلام قیمت با کارشناسان فروش ما تماس حاصل بفرمائید.

 

shutterstock 9833917

درباره ما

شرکت پارسو رستاک آدرینا با پشتوانه تجربه چندین ساله با هدف انجام فعالیت‌های تولیدی و بازرگانی تاسیس شد. محور اصلی فعالیتهای این شرکت شامل:  تولید مواد منعقد کننده و واردات و تامین مواد شیمیایی ، کارخانجات ، مشاوره در امور بازرگانی و تجاری است.

آدرس

ایران - خوزستان - اهواز – خیابان عطارد بین خیابان شریعتی و خیابان مسلم پلاک 57 طبقه 2

061-32226917

061-32213894

info@parachem.ir

شنبه -چهارشنبه: 16:00 - 8:00